Sıkça Sorulan Sorular

ODU Mezun Nedir?

Odumezun, Ordu Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilen, Ordu Üniversitesi öğrencileri ve Üniversite arasındaki bağı koparmamak için hazırlanan mezun bilgi sistemidir.

ODU Mezun’u kimler kullanabilir?

Odumezun’u Ordu Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler ve iş ilanı verme amaçlı şirketler ile firmalar kullanabilir.

ODU Mezun’a kayıt olmak ücretli mi?

Odumezun sistemine kayıt olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek olmamakla birlikte, Ordu Üniversitesi’nden mezun olan her öğrenci ücretsiz bir şekilde kayıt olabilir.

ODU Mezun’a güvenebilir miyim?

Odumezun mezun bilgi sistemi, tamamen Ordu Üniversitesi ile birlikte, Ordu Üniversitesi’nin desteğini alarak geliştirilmiş olduğundan bilgileriniz sizin bilginiz veya rızanız dışında paylaşılması söz konusu değildir.

ODU Mezun’a kayıt olmamın ne faydası var?

Odumezun sistemine kayıt olan öğrenciler, Üniversitede yaşanan gelişmeleri, gerçekleştirilen etkinlikleri ve paylaşılanları takip ederek Üniversitesi ile bağlarını koparmaz, verilen iş ilanlarını görüntüleyerek ilanlara başvuru yapar.

ODU Mezun sisteminde sorunlar yaşıyorum?

Odumezun sisteminde yaşadığınız sıkıntıları bize iletişim sayfamızdan bildirebilir veya info@odumezun.com mail adresine sorunu iletebilirsiniz. Konuyla ilgili gerekli çalışmalar en kısa sürede yapılacaktır.


Teşekkürler, ODUMezun Yönetimi.

 
 
 
Bu site Ordu Üniversitesi öğrencileri tarafından yapılmıştır.